חיפוש באתר
 

רשימת תפוצה
רוצות להתעדכן במבצעים, פינוקים והטבות?
רישמו כאן את כתובת המייל שלכן
והצטרפו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו
וקבלו אותן ישירות למייל שלכן
:
 
 

    מיטת שיזוף
 

אור שמש טבעי הוא המקור לחיים על פני כדור הארץ. במשך מיליוני שנים מספקת השמש אנרגיה, חום ואור. השמש מקנה גם תחושה של רווחה ובריאות.

מהי מיטת שיזוף ?
אור השמש הוא אנרגיה, המועברת באמצעות קרניים בעלות אורכי גל משתנים. קיימת הבחנה בין קרניים אולטרה סגוליות, אור נראה וקרניים אינפרה אדומות. הקרניים האולטרה סגוליות מתחלקות לקרני 
UVA, UVBUVC קרני  ה UVC המסוכנות מסוננות על ידי האטמוספירה ואינן מגיעות אל כדור הארץ. הרכב ועוצמת קרני UVA ו- UVB משתנים ותלויים בגורמים שונים, כגון השעה ביום, כמות זיהום האוויר, קו הרוחב, עוצמת השתקפות של המים, שלג וכו'

העור
העור הוא האיבר המווסת והמגן הגדול ביותר בגוף האדם. דרך העור אנחנו יוצרים קשר פיזי וחושי עם הסביבה. כשאנחנו במצב רוח טוב, אנו מרגישים "בתוך העור שלנו". בעוד שבמאות הקודמות עור חיוור נחשב למכובד, כיום שיזוף טבעי הוא סימן לאתלטיות, אטרקטיביות ובריאות. ההופעה החיצונית - התלבושת הטבעית - הפכה לביטוי של סגנון חיים עבור יותר ויותר אנשים. "הוכח מדעית ששיזוף באמצעות מיטות שיזוף בונה הגנה עבור העור. הגנה זו מושגת באופן הטוב ביותר באמצעות מיטות שיזוף המספקות כמות מדודה של קרני 
UVB..." 
פרופסור ד"ר פ. שרופל

פעולת השיזוף 
שיזוף הוא בעצם הגנתו הטבעית של העור מפני אור שמש. קרני ה- 
UVBמעודדות את תאי האפידרמיס (מלנוציטים) ליצור יותר פיגמנטים מלנין לבנים. פיגמנטים אלו בדרכם לשכבת העור העליונה, משתזפים על ידי קרני ה-UVA והחמצן שנמצא בדם (פיגמנטציה לא ישירה). אם התרחשה כבר פיגמנטציה מוקדמת, העור ישתזף באופן מיידי על ידי קרני ה- UVA(פיגמנטציה ישירה). בנוגע להגנה מפני השמש, לקרני ה- UVB יש תפקיד נוסף. הן גורמות להיווצרות עור עמיד, כלומר התעבות האפידרמיס. אם שני אמצעי ההגנה מפני אור (פיגמנטציה ועור עמיד) מתפתחים באופן אידיאלי, ניתן להשיג הגנה של עד 40 אחוזים. שיזוף באמצעות מיטת שיזוף גורם לאותם תהליכים המתרחשים באור שמש טבעי. מסיבה זו, שיזוף באמצעות מיטת שיזוף מהווה הכנה טובה לחופשה בקיץ החמים.

תרומת השיזוף לעור
כמעט כל אחד מכיר את ההרגשה: כשהשמש מחייכת ממרומים, אנחנו מרוממי נפש ובעלי מצב רוח טוב יותר. ההשפעות הנעימות של קרני 
UV על הגוף והנפש הוכחו מבחינה רפואית. היווצרות ויטמין 3D מתרחשת רק בשמש או באמצעות מיטת שיזוף, או באופן מדויק יותר - תחת השפעת קרני UV. ויטמין 3D הוא הורמון חשוב לבניית העצמות, ומגן על הגוף מפני אוסטיאופורוזיס.הודות להיווצרות ויטמין 3D, מצטבר סידן בעצמות.

הורמון השמש
אודות לאורה חומה והאנרגיה שלה, מהווה השמש בסיס לחיי כל החי והצומח. השמש ממריצה את הרוח והנשמה. השמש נותנת לנו כוח, שמחת חיים, תחושת רווחה, שיזוף ובריאות. כשהשמש זורחת, אין דבר שיכול לגבור עלינו. קיימות תכונות חיוביות נוספות המיוחסות ל"הורמון השמש": הוא ממריץ את המערכת החיסונית; מגביר את כוחותיו הפיזיים של הגוף; משכך דיכאון; ומשפיע באופן חיובי על הלב ועל מחזור הדם. אפילו מחלות עור, כגון אקנה, פסוריאזיס ודלקת עור עצבית, מטופלות בהצלחה מרובה באמצעות קרני UV.


"
מחקרים מדעיים רבים שפורסמו לפני זמן לא רב מוכיחים שהמערכות הביולוגיות שלנו, חילוף החומרים הכולל שלנו וכל הרקמות החיבוריות שלנו מעוצבים על ידי אור השמש במידה גבוהה מזו שהסקנו עד כה."
פרופסור ד"ר א. גרקה

 

תוכניות שיזוף בסמדושקה

 

 

 

לעור בהיר מאוד עד "עור רגיש לאור השמש":

 1-2 פעמים ראשונות להיכנס ל4 דקות ,בהמשך ניתן להעלות עד 8 דקות מקסימום

עור בהיר –רגיל עד עור חום:

1-2 פעמים להיכנס ל8 דקות, בהמשך ניתן להעלות ל12 דקות.

*בהתחלה נכנסים לזמן שיזוף קצר בהמשך ניתן להעלות את זמן השיזוף לפי הצורך בצורה הדרגתית. בחודש הראשון מומלץ להשתזף 10 עד 12 פעמים.

*רצוי להשתזף 3 פעמים בשבוע יום כן יום לא

*אסור להשתזף יום אחרי יום ברציפות.

*בתקופת השימוש במכשיר יש להימנע  משיזוף בשמש.

*השיזוף במקלחון אחיד ואין צורך להסתובב

*במהלך השיזוף רצוי להרים ידיים למעלה ולאחוז בידיות (לאחר מס טיפולים ניתן להשתזף עם ידיים למטה)

*לאחר סיום תוכנית השיזוף אפשר לשמור על הגוון ע"י תחזוקה של כניסה למכונת 1 לשבוע עד פעמיים ב10 ימים.

 

 
 
קוסמטיקה    I    ספא בוטיק לנשים   I    אסתטיקה רפואית    I    הסרת שיער   I    מיטת שיזוף    I   איפור קבוע    I    טיפוח ציפורניים   I    מפת אתר    I  טל. 04-6545631


עקבו אחרינו בטוויטר                הצטרפו אלינו בפייסבוק 
לייבסיטי - בניית אתרים